Dwie dziurki w nosie…

IMG_4865

…i Metal Hammer Festiwal skończył się. Tak udało się nam pojawić na tym święcie progresywnego grania. Tak bo to było święto. Tak myślę, że dla publiczności jak i dla fotografów licznie zebranych w niektórych momentach pod sceną katowickiego Spodka.

Ze strony fosy można spokojnie powiedzieć czułem się jak krokodyl, którego wrzucono do krystalicznie czystej wody. Duża przestrzeń, nikt prawie sobie nie przeszkadzał. Nawet jak ktoś kogoś delikatnie szturchnął to przeprosił (oczywiście jeden wyjątek się znalazł ale cóż nie każdy urodził się z savoir vivrem w CV). Co ciekawe większość zespołów lepiej było słychać z przodu aniżeli z tyłu przy mikserze. Normalnie jakieś czary.

Organizacyjnie mogę się tylko ukłonić całej ekipie Metal Mindu bo było super poza jednym zgrzytem. A mianowicie po zrobionych zdjęciach na koncercie Dream Theater musieliśmy oddać sprzęt do depozytu. I nawet nie to było kłopotliwe tylko czas oczekiwania na przekazanie sprzętu. Gdybyśmy wcześniej wiedzieli to podalibyśmy numery dowodów i kwity byłyby już przygotowane. A tak to straciliśmy jakieś 20 minut koncertu.

Ale nie ma co narzekać, bo było pięknie. Zresztą publika też była w świetnej formie. Kontakt z zespołami od samego początku był rewelacyjny. Każdy z zespołów poza gwiazdą wieczoru pojawił się na spotkaniu z fanami i z chęcią członkowie rozdawali autografy i robili zdjęcia. Uśmiechy na twarzach czy to uczestników, czy to muzyków mówiły same za siebie.

I tak jak wielu ze sceny mówiło, że spełniło się ich marzenie o występie na jednej z legendarnych hal widowiskowo sportowych w Polsce tak i ja mogę powiedzieć. Marzenie spełnione, bo zdjęcia na Dreamach były właśnie jednym z marzeń. A efekty zobaczycie już wkrótce na naszej stronie.

Reklamy

Jeden komentarz na temat “Dwie dziurki w nosie…”

  1. 6 z 27 😉 Marzenia są po to żeby je spełniać. Czego przykładem jest ta strona. Także, odwagi i do przodu 🙂

    Polubienie

Dodaj komentarz / Add comment

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s