Anielskie Retrospekcje – Lizard – VII Ino-Rock Festival

Witam Was serdecznie po urlopowej przerwie. I od razu chciałbym Was zaprosić na pierwszy, autorski cykl na Music in the Lenses. Anielskie Retrospekcje to będą wspomnienia. Czasami będą obrazkowe, czasami słowne. Chciałbym w ten sposób pokazać Wam co znalazło się moim obiektywie jeszcze przed otwarciem naszej strony. Myślę, że dzięki temu też zobaczycie jak ewoluowała moja technika robienia zdjęć. Zdarzyć się może również, że takie artykuły będą związane z bieżącymi wydarzeniami muzycznymi. I tak jest w przypadku pierwszego odcinka.

Już jutro i w niedzielę swój jubileusz będzie świętował zespół Lizard. Na dwóch koncertach w Krakowie i Bielsku-Białej będzie im towarzyszyć wyjątkowy gość – grupa Galahad. Oba zespoły będą również promować swoje wydawnictwa koncertowe. Pierwszy z nich to świetnie już przyjęty „Destruction and Little Pieces of Cheese” zaś drugi to nowe wydawnictwo „Solidarity” z zapisem ostatniego koncertu w konińskim Oskardzie, które podczas tych dwóch koncertów będzie miało swoją premierę.

Dlatego też dziś w Anielskich Restrospekcjach kilka moich ujęć z zeszłorocznego festiwalu Ino-Rock podczas, którego w krótkim secie zaprezentował się zespół Lizard. Ja osobiście będę brał udział w bielskim koncercie więc możecie liczyć niebawem na fotorelację.

 

 

Reklamy

Dodaj komentarz / Add comment

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s